Zarządzenie Nr 35/09
Burmistrza Brzostku
z dnia 14 maja 2009 r.
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych
Na podstawie art. 48 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity z 2007 r. Dz.U.Nr 190 poz. 1360 z póź. zm.). w związku art.25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz.U. Nr 25, poz. 219 z póź. zm.) zarządzam, co następuje:
§ 1
Dla przeprowadzenia zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 roku wyborów do Parlamentu Europejskiego powołuje obwodowe komisje wyborcze w składzie:
1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Brzostku
Banaś Irena
Krajewska Paulina
Baran Weronika
Staniszewski Filip
Rogowski Arkadiusz
Krajewska Alicja
Kaczka Maria
Gotfryd Kazimiera
Wójcik Daniel
Krajewska Aneta
2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Bukowej
Smoroń Maria
Grzesiak Agata
Kowalski Zbigniew
Wyszyńska Małgorzata
Zięba Krystyna
Trychta Zofia
Bugno Ferdynand
Wąsik Stanisław
Szukała Kamil
Dodolak Marta
3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Januszkowicach
Król Marta
Skórska Teresa
Wesołowski Jan
Augustyn Anna
Fijołek Dorota
Jachym Mariola
Boroń Tadeusz
Kolbusz Justyna
Wilisowski Łukasz
Kolbusz Marzena
4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Nawsiu Brzosteckim
Jantoń Anna
Skóra Bernadetta
Przywara Małgorzata
Stojak Maria
Rogowska Zofia
Pruchnik Dominika
Kawalec Katarzyna
Maziarz Małgorzata
5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Kamienicy Górnej
Jantoń Dorota
Mężyk Maria
Pacana Edward
Kuk Marta
Hals Tomasz
Dziadura Józef
Chajec Tadeusz
Godniak Kazimierz
Stanek Beata
Cholewiak Stanisław
6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Grudnej Górnej
Błoniarz Beata
Wójtowicz Krystyna
Kędzior Wiesława
Górzan Przemysław
Kordela Tomasz
Kędzior Małgorzata
Godniak Aneta
Klich Jarosław
Wójtowicz Krystyna
7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Kleciach
Nawracaj Dorota
Kolbusz Maria
Chajec Ryszard
Łępa Agnieszka
Hals Krzysztof
Sarnecki Jan
Podgórski Roman
Wąsik Dorota
Kawalec Tomasz
Szukała Ewa
8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Siedliskach-Bogusz
Machowska Nina
Czyż Agnieszka
Witek Andrzej
Kuk Dorota
Kordela Barbara
Śliwa Małgorzata
Borowiecki Sylwester
Dobrowolska Alina
Samborska Bronisława
9. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Gorzejowej
Ciombor Ilona
Trojan Paulina
Kolbusz Robert
Dziedzic Agnieszka
Zapał Elżbieta
Korzeń Justyna
Parat Elżbieta
Dziok Marzena
Kawalec Przemysław
Czech Marta
10. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Kamienicy Dolnej
Kania Rafał
Wilk Danuta
Grzesiakowski Grzegorz
Wnuk Jerzy
Zapał Paweł
Belcik Dawid
Pruchnik Adrian
Źwięk Karol
Foryś Krystyna
Gruszczyńska Teresa
11. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Przeczycy
Błoniarz Stanisława
Fiołek Anna
Pruchnik Arkadiusz
Traciłowski Grzegorz
Bachara Małgorzata
Wal Anna
Źwięk Mateusz
Kudłacz Maria
Berrahal Sofian
Maziarka Irena
12. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Brzostku
Juszkiewicz Mateusz
Górka Agata
Łącka Paulina
Traciłowski Ryszard
Drapich Marta
Juszczyk Iwona
Furman Anna
Nowicka Joanna
§ 2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.